На території НПП «Гуцульщина» виявлено ще один вид кажанів

На території НПП «Гуцульщина» виявлено ще один вид кажанів: нетопир середземноморський (білосмугий) Pipistrellus kuhlii (Kuhl, 1819), який є рідкісним і занесений до Червоної книги України зі статусом «вразливий».
Його видова приналежність визначена на основі морфологічних ознак та застосування біоакустичних методів дослідження. Цей вид має широкий ареал, що охоплює частину Північної Африки, все Середземномор’я, і далі навколо Чорного моря поширюється останні роки у північно-східному напрямку Україною. У Карпатському регіоні відомий по Закарпаттю. Віддає перевагу урбанізованому ландшафту.

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність