У Національному природному парку «Гуцульщина» триває реалізація проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»

Продовження реалізація проєкту неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» (керівник Яромір Краєвський/ Jaromir Krajewski) в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи.

У Національному природному парку «Гуцульщина» триває реалізація проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» (керівник Яромір Краєвський/ Jaromir Krajewski) в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи.

В рамках проєкту відбулися заняття «Мчи, мій коню, мчи», в рамках якого учні Старокосівського ліцею мали можливість проїхатися на бричці, запряженій кіньми гуцульської породи, під час подорожі послухати інформацію про історію створення НПП «Гуцульщина», ознайомитися із природою та культурними аспектами парку.

Під час подорожі діти були проінформовані про безпеку дорожнього руху, вчилися розпізнавати значення дорожніх знаків, розташованих на маршрутах, а також, завдяки муляжам дорожніх знаків, придбаних в рамках проекту, вивчили нові категорії дорожніх знаків. Діти дізналися, як керувати гужовим транспортом і чому так важливо дотримуватися правил дорожнього руху, незалежно від того, чи рухаються вони пішки, на велосипеді, чи на бричці.

Атмосфера заходу була веселою і невимушеною, всі відволіклися від тривожних думок та отримали масу позитивних емоцій, зробили фото на пам'ять на маршрутах та на території Науково-просвітницького центру і з нетерпінням очікують на наступні заняття в рамках проєкту.

Координатор проєкту Марія ПАСАЙЛЮК

Новини

Екологічна толока Шешорського ПНДВ

Екологічну толоку проведено працівниками Шешорського ПНДВ на території рекреаційного містечка «Шешори» та контори відділення. Генеральні прибирання, у різних форматах та в залежності від можливостей воєнних реалій, сьогодні відбуваються в Україні та світі. Адже щорічно, 20 вересня, відзначається Всесвітній день прибирання, який з 2024 року оголошено офіційним Днем ООН. Будьмо свідомими громадянами нашої країни, прибираймо власні […]

  • Події установи

Місце, де варто побувати!

Полонина Росохата добре відоме місце відпочинку серед туристів та гостей Косівщини. Адже тут панує неймовірна атмосфера природи, старовікових лісів, що доповнені гуцульською самобутністю. Вже понад 30 років на полонині активно розвивається полонинське господарство. Приїхавши сюди ви відкриєте для себе таємниці цього давнього гуцульського ремесла та зможете купити для себе смачних екологічно чистих сирно- молочних виробів. […]

  • Рекреація та відпочинок

Фотоконкурс “Моя мальовнича Косівщина”

Косівщина чудова і неповторна…розкажіть про неї свою історію. До Всесвітнього дня туризму Національний природний парк “Гуцульщина” оголошує фотоконкурс “Моя мальовнича Косівщина” Для кого: учнівська молодь 5-9 класів Термін проведення: 9-26 вересня 2024 р. Тематика: фото, які на думку автора відображають мальовничі, привабливі куточки Косівщини, відтворюють унікальність природних багатств, презентують Гуцульщини (архітектура, традиції, обрядовість, тощо). Вимоги: […]

  • Рекреація та відпочинок