У Національному природному парку «Гуцульщина» триває реалізація проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»

Продовження реалізація проєкту неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» (керівник Яромір Краєвський/ Jaromir Krajewski) в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи.

У Національному природному парку «Гуцульщина» триває реалізація проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» (керівник Яромір Краєвський/ Jaromir Krajewski) в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи.

В рамках проєкту відбулися заняття «Мчи, мій коню, мчи», в рамках якого учні Старокосівського ліцею мали можливість проїхатися на бричці, запряженій кіньми гуцульської породи, під час подорожі послухати інформацію про історію створення НПП «Гуцульщина», ознайомитися із природою та культурними аспектами парку.

Під час подорожі діти були проінформовані про безпеку дорожнього руху, вчилися розпізнавати значення дорожніх знаків, розташованих на маршрутах, а також, завдяки муляжам дорожніх знаків, придбаних в рамках проекту, вивчили нові категорії дорожніх знаків. Діти дізналися, як керувати гужовим транспортом і чому так важливо дотримуватися правил дорожнього руху, незалежно від того, чи рухаються вони пішки, на велосипеді, чи на бричці.

Атмосфера заходу була веселою і невимушеною, всі відволіклися від тривожних думок та отримали масу позитивних емоцій, зробили фото на пам'ять на маршрутах та на території Науково-просвітницького центру і з нетерпінням очікують на наступні заняття в рамках проєкту.

Координатор проєкту Марія ПАСАЙЛЮК

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи