Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси

Триває реалізація проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» (керівник Яромір Краєвський) в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи.
Тематичне заняття «Гуцульські коні в культурі українців» відвідали старшокласники та молодші школярі Черганівської гімназії (діти жителів району та внутрішньо переміщених осіб). Для них був проведений майстер-клас із виготовлення сирного коника (під керівництвом досвідченої майстрині пані Марії). ✔️Школярі дізналися багато нового та цікавого для них: і чому коней називають гуцульськими, і наскільки давня традиція виготовлення сирних коників, і чому варто дотримуватися традицій та зберігати поголів’я коней гуцульської породи. Працівники парку доклали всіх зусиль, щоб всі учасники залишилися задоволеними та трохи відпочили від тривожних думок сьогодення.