Заходи з нагоди професійного свята

У НПП «Гуцульщина» 7 липня відбулося урочисте засідання з нагоди відзначення Дня працівника природно-заповідної справи. Із вітальним словом до колег звернувся директор НПП «Гуцульщина» Юрій Стефурак. Привітати працівників Парку з їх професійним святом завітали: Голова Косівської районної державної адміністрації - начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма, голова Косівської міської ради Юрій Плосконос, заступник голови Косівської міської ради Володимир Петричук та директор Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Галина Юрчишин.
Заступник директора з наукової роботи Марія Пасайлюк представила презентацію про діяльність парку, співпрацю установи із місцевими громадами та іноземними партнерами, грантову активність та результати реалізації проєктів.
В рамках засідання відбулося нагородження працівників НПП «Гуцульщина» грамотами від районної військової адміністрації та від адміністрації й профспілки парку.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи