Наукові експедиції

У другій декаді вересня на території НПП «Гуцульщина» тривало вивчення осіннього видового різноманіття грибів спільно з науковцями з Інституту ботаніки ім. Холодного (проф., д.б.н. Гелюта В. П. та д. б. н., ст. н. с. Придюк М. П.).
Дослідження проводили в урочищах: Каменистий (м. Косів), Сиглин (с. Космач), Терношорська Лада (с. Снідавка) та Лебедин (с. Шешори).
Під час наукових експедицій відмічено багате видове різноманіття грибів та зареєстровано рідкісні види, що включені до Червоної книги України. Герицій коралоподібний зафіксовано в ур. Каменистий та Лебедин, моховик паразитичний – ур. Сиглин, боровик дівочий, боровик королівський, боровик псевдокоролівський – ур. Лебедин.
Бліда поганка
Боровик дівочий (ЧКУ)
Боровик королівський (ЧКУ)
Вовнянка рожева
Гельвела еластична
Герицій коралоподібний (ЧКУ)
Гнойовичок мерехтливий
Літні опеньки
Моховик паразитичний
Мухомор білий
Павутинник шафрановий
Псевдодощовик звичайний
Сімейство мухомора королівського

Новини

Фотоконкурс “Моя мальовнича Косівщина”

Косівщина чудова і неповторна…розкажіть про неї свою історію. До Всесвітнього дня туризму Національний природний парк “Гуцульщина” оголошує фотоконкурс “Моя мальовнича Косівщина” Для кого: учнівська молодь 5-9 класів Термін проведення: 9-26 вересня 2024 р. Тематика: фото, які на думку автора відображають мальовничі, привабливі куточки Косівщини, відтворюють унікальність природних багатств, презентують Гуцульщини (архітектура, традиції, обрядовість, тощо). Вимоги: […]

  • Рекреація та відпочинок

Співпраці із Косівською громадою

В рамках співпраці із Косівською громадою, працівниками відділу рекреації розпочато знакування туристичного маршруту до скельного комплексу «Терношорська Лада». Маршрут знаковано зеленою маркою на білому фоні. Наступний етап робіт: встановлення вказівників напрямку руху та інформаційного стенду.  

  • Рекреація та відпочинок

Робочий візит

У рамках робочого візиту до Косова, НПП «Гуцульщину» відвідав начальника відділу туризму Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко. Зустріч відбулася у Науково-просвітницькому центрі Парку, який нині активно розвивається завдяки впровадженню різноманітних проектів, що фінансуються як державою, так і міжнародними донорами. Саме про проектну діяльність, як основу розвитку інфраструктури туризму в наш час, йшлося під час зустрічі. Також […]

  • Рекреація та відпочинок