Всеукраїнська науково-практична конференція «Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку»

4 липня 2024 року, з нагоди відзначення в Україні 7 липня професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи, з ініціативи Міндовкілля України проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку».

У конференції взяли участь працівники установ природно-заповідного фонду, представники департаментів/управлінь екології та природних ресурсів ОВА, лісогосподарських підприємств, установи та організації , які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони довкілля, громадські природоохоронні організації, ЗМІ.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Стрілець Руслан Олександрович; народний депутат України, голова Комітету Верховної ради України з питань екологічної політики та природокористування Бондаренко Олег Володимирович; голова Всеукраїнської екологічної ліги Тимочко Тетяна Валентинівна, а також представники зарубіжних інституцій.

У доповідях учасників, офлайн і онлайн, висвітлено проблемні питання функціонування природно-заповідних установ в умовах сьогодення, шляхи їх вирішення та перспективи діяльності.

На пленарній сесії конференції директор НПП «Гуцульщина» Юрій Стефурак виступив з доповіддю: «Національний природний парк «Гуцульщина» – простір дружній для дітей».

Новини

Екологічна толока Шешорського ПНДВ

Екологічну толоку проведено працівниками Шешорського ПНДВ на території рекреаційного містечка «Шешори» та контори відділення. Генеральні прибирання, у різних форматах та в залежності від можливостей воєнних реалій, сьогодні відбуваються в Україні та світі. Адже щорічно, 20 вересня, відзначається Всесвітній день прибирання, який з 2024 року оголошено офіційним Днем ООН. Будьмо свідомими громадянами нашої країни, прибираймо власні […]

  • Події установи

Місце, де варто побувати!

Полонина Росохата добре відоме місце відпочинку серед туристів та гостей Косівщини. Адже тут панує неймовірна атмосфера природи, старовікових лісів, що доповнені гуцульською самобутністю. Вже понад 30 років на полонині активно розвивається полонинське господарство. Приїхавши сюди ви відкриєте для себе таємниці цього давнього гуцульського ремесла та зможете купити для себе смачних екологічно чистих сирно- молочних виробів. […]

  • Рекреація та відпочинок

Фотоконкурс “Моя мальовнича Косівщина”

Косівщина чудова і неповторна…розкажіть про неї свою історію. До Всесвітнього дня туризму Національний природний парк “Гуцульщина” оголошує фотоконкурс “Моя мальовнича Косівщина” Для кого: учнівська молодь 5-9 класів Термін проведення: 9-26 вересня 2024 р. Тематика: фото, які на думку автора відображають мальовничі, привабливі куточки Косівщини, відтворюють унікальність природних багатств, презентують Гуцульщини (архітектура, традиції, обрядовість, тощо). Вимоги: […]

  • Рекреація та відпочинок