А ми писали писанки!

Традиція розпису великодніх яєць, як символу зародження життя, поширена в багатьох країнах, але тільки в Україні це перетворилось у мистецтво.

Вдивляючись в орнамент писанки, ніби починаєш чути мову пращурів. Кожна лінія — наповнена глибоким сенсом.

Кожна писанка наче заклик про світле майбутнє для роду та прийдешніх поколінь, своєрідна “карта-візуалізація бажань”: тут і зображення на добрий урожай, міцне здоров’я та благополуччя, мирне небо, сімейний добробут і злагоду, продовження роду, довголіття та безкінечність цього світу.

Під наставництвом талановитої майстрині Віра Борис Татарчук і в нашій світлиці розписали писанки.

Кожна писанка написана з натхненням, глибоким змістом, помножена на щиру віру, обов’язково допоможе автору в реалізації задуманого, бо доти стоятиме світ, доки люди пишуть писанки.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи