А ми писали писанки!

Традиція розпису великодніх яєць, як символу зародження життя, поширена в багатьох країнах, але тільки в Україні це перетворилось у мистецтво.

Вдивляючись в орнамент писанки, ніби починаєш чути мову пращурів. Кожна лінія — наповнена глибоким сенсом.

Кожна писанка наче заклик про світле майбутнє для роду та прийдешніх поколінь, своєрідна “карта-візуалізація бажань”: тут і зображення на добрий урожай, міцне здоров’я та благополуччя, мирне небо, сімейний добробут і злагоду, продовження роду, довголіття та безкінечність цього світу.

Під наставництвом талановитої майстрині Віра Борис Татарчук і в нашій світлиці розписали писанки.

Кожна писанка написана з натхненням, глибоким змістом, помножена на щиру віру, обов’язково допоможе автору в реалізації задуманого, бо доти стоятиме світ, доки люди пишуть писанки.

Новини

Літнє дозвілля

Спекотний літній день… Косівщина вкотре вітає гостей. Так до НПП “Гуцульщина” завітали школярі та педагоги з Київщини. Для них екоосвітянами було проведено освітньо-пізнавальну екскурсію з акцентом на природні та культурні надбання нашого краю. Гості ознайомились з виставковими експозиціями кімнат природи та музейно- креативного простору “Гуцульська світлиця”. Також відвідали центр гуцульського коня “Гуцулик”. Особливий захват і […]

  • Еколого-освітня діяльність

«Веселі канікули з Богом» в НПП «Гуцульщина»

Сьогодні в НПП “Гуцульщина” гостювали діти християнського табору “Веселі канікули з Богом” парафії Пресвятої Трійці, смт. Кути. Спочатку для юних візитерів працівники відділів рекреації та еколого-освітньої роботи провели екскурсію екостежкою “До оглядового майданчика на г. Острий”.

  • Еколого-освітня діяльність

Аномальна спека

На Передкарпатті за середніми багаторічними спостереженнями у липні, найтеплішому місяці року буває до 13 днів із середньодобовими температурами повітря в межах від 20 до 25°С, а понад 25°С малоймовірно. Цьогоріч температура повітря у липні б’є всі рекорди, це вже вдруге за останні чотири роки. Подібна ситуація відмічена у липні 2021 року. Найцікавіше те, що така […]

  • Наукова діяльність