Акція “Чистий берег річки”

Сьогодні екоосвітяни НПП «Гуцульщина» разом із учасниками шкільного ПНДВ Шешорської гімназії ім. В. Чорновола зробили добру справу, спільними зусиллями прибрали берег річки Пістинька та територію парку ім.Шевченка.
Річки – наше природне багатство, вони потребують захисту і бережливого ставлення.
Такі акції завжди актуальні та потрібні, а наше бажання одне – приберіть після відпочинку, адже зробити це зовсім не важко.
Пам’ятаймо, що чистий берег – це здорова річка!
Майбутнє наших водойм – у наших руках!

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи