День пам’яті дітей!

4 червня вся Україна відзначає День пам’яті дітей, які загинули внаслідок російської агресії.

Не могли залишитися байдужими і працівники Національного природного парку «Гуцульщина», які спільно із Косівською районною військовою адміністрацією долучилися до Всеукраїнської акції «Голоси дітей», ініційованою Оленою Зеленською.

Захід відбувся на Маєтку Святого Миколая та розпочався із панахиди за маленьких українців, чиє життя забрала війна. Молитву відслужили настоятель храмів Благовіщення Пресвятої Богородиці та Успіння Пресвятої Богородиці с. Пістинь митр. прот. Петро Дяків, Косівський декан УГКЦ о. Роман Іванюлик, Косівський декан ПЦУ о. Іван Близнюк, о. Василь Павлюк.

Із побажанням миру та швидкої перемоги виступили Наталія Кучма, керівниця департаменту фінансів облдержадміністрації та Юрій Стефурак, директор Національного природного парку «Гуцульщина».

Своїми переживаннями та спогадами про війну поділилися діти із Херсонщини, чиї домівки на той час опинилися під окупацією. Діти із сльозами на очах просять Бога про мир та перемогу.

В поминальній молитві також взяли участь в.о. голови Косівської районної військової адміністрації Василь Жмендак, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Іванишин, працівники косівської рда та парку.

Спільно із дітьми та молоддю прифронтових територій, які зараз перебувають на Косівщині та взяли участь у заходах, посадили пам’ятне дерево на яке діти почепили символічні дзвіночки.

Працівниками парку для гостей проведено екскурсію будиночком Святого Миколая та майстер-клас з виготовлення ангелика.

Схиляємо голови в скорботі. Діти наше майбутнє, наше життя!

 

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність