Фотозона “Бджілка-трудівниця”

Працівники відділу рекреації НПП «Гуцульщина» активно продовжують працювати над облаштуванням місць відпочинку та створенням нових об’єктів рекреаційного призначення.
Так, нещодавно, виготовлено та встановлено, на території пасіки Святого Миколая, нову фотоатракцію рекреаційного та еколого-просвітницького характеру «Бджілка трудівниця»
Пасіка Святого Миколая не тільки те місце де розводять аборигенну карпатську породу бджіл, територія її має й велику рекреаційну цінність. Облаштована фотозона стане гарною окрасою пасіки і чудовим місцем для пам’ятної світлини з Гуцульщини для рекреантів та гостей нашого краю.
Нагадуємо, що до пасіки Святого Миколая прознаковано «бджолиний» веломаршрут, який бере початок від Науково-просвітницького центру НПП «Гуцульщина».
Детальніше про веломаршрут можна дізнатися перейшовши за посиланням⬇️
https://fb.watch/kJHOG1Xbne/
А також, тут можна придбати цілющий мед з багатого карпатського різнотрав’я. Детальніше тут⬇️
https://hutsulshchyna-park.in.ua/service/realizatsiia-medu/

Новини

Реалізація проєкту «Україна: національні парки доступні для людей з обмеженими можливостями», що реалізується у співпраці із Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej (керівник Яромір Краєвський/Jaromir Krajewski)

У Національному природному парку «Гуцульщина» триває реалізація проєкту «Україна: національні парки доступні для людей з обмеженими можливостями», що реалізується у співпраці із Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej (керівник Яромір Краєвський/Jaromir Krajewski). Проєкт співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії». В рамках проєкту тривають ремонтні роботи […]

  • Наукова діяльність

Реалізація меду

Національний природний парк “Гуцульщина” реалізує екологічно чистий та смачний мед з власної пасіки Святого Миколая. Пасіка розташована в с. Кобаки, поруч з науково-дослідним розсадником та лісом. Для бджіл тут справжній рай, тому наш пасічник збирає найсмачніший мед… Подбайте про своє здоров’я та встигніть придбати для себе баночку запашного, корисного та смачного меду. Замовити можна за […]

  • Новини установи

Захід присвячентй до Дня Весняного Миколая

9 травня – в Маєтку Святого Миколая НПП «Гуцульщина» відбулися заходи, присвячені Дню Весняного Миколая, коли християни східного обряду вшановують пам’ять перенесення мощей Святителя Миколая з Мир Лікійських у місто Барі. Святкове дійство розпочалося із молебню до Матері Божої з пасхальними особливостями, який очолив настоятель храмів Благовіщення Пресвятої Богородиці та Успіння Пресвятої Богородиці с. Пістинь […]

  • Рекреація та відпочинок