Гості із Донеччини

Сьогодні у Науково-просвітницькому центрі НПП «Гуцульщина» гамірно та весело.

До нас у гості завітали діти із Донеччини, які зараз перебувають на Косівщині.

Для них проведено екскурсію кімнатами- музеями, де вони ознайомилися із  експозиціями зоології, ентомології, орнітології, дендрології, мікології, геології, оглянути гербарії рослин карпатського краю, послухали про роботу у мікологічній лабораторії та лабораторії екологічного моніторингу.

Приємним було знайомство із конями Гуцуликами. Адже коні, це справжні друзі для дітей та дорослих. Вони дарують радість та гарний настрій!

 

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність