II-Зліт юних дослідників-краєзнавців Гуцульщини “З наплічником і любов’ю в серці по Гуцульщині”

Жага до знань, дослідницький азарт та допитливість, творчий пошук юного покоління – ось, що по справжньому надихає та дає тверду впевненість у завтрашньому дні.

На базі Кутського ліцею, відбувся II-зліт юних дослідників-краєзнавців Гуцульщини “З наплічником і любов’ю в серці по Гуцульщині”.

З вітальним словом до учасників зльоту виступив директор НПП “Гуцульщина”, голова Косівського товариства “Гуцульщина” Юрій Стефурак, зазначивши, що сьогодні, як ніколи є вкрай важливим розвиток творчого і наукового потенціалу молоді, підкресливши важливість вивчення історії рідного краю задля майбутнього.

Працівники відділів науки, еколого-освітньої роботи, рекреації працювали у роботі трьох секцій “Історія Гуцульщини”, «Географічні дослідження» та «Культурна спадщина».Хотілось би відзначити, величезний потенціал та вагому роботу кожного учасника заходу, адже всі учні провели значну науково-дослідну, творчу та практичну роботу, гідно та на високому рівні презентуючи свої проєкти.

Щиро дякуємо організаторам і учасникам зльоту юних дослідників-краєзнавців Гуцульщини, а також Збройним Силам України за можливість проведення подібних заходів.

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність