Маєток Святого Миколая

Ви знали, що Святий Миколай живе в Карпатах?

Садиба Святого Миколая розташована на території Національного природного парку «Гуцульщина», в с. Пістинь.

Приїхавши сюди, ви можете зануритися в казку з солодким присмаком дитинства. Помічники Святого Миколая охоче відкриють вам двері Маєтку, розкажуть про життя та побут господаря. Ви зможете відвідати: Пошту Миколая, куди щорічно приходять тисячі листів від дітей з усіх куточків України; кімнату «Новорічно-різдвяної іграшки», де навіть влітку панує атмосфера Різдва; у кімнаті природи ви зможете оглянути експозиції флори, фауни, дізнатись все про природу краю; а де працює та відпочиває Миколай ви можете побачити, заглянувши до робочого кабінету та покоїв.

 

Також дітки можуть побувати в майстерні новорічно-різдвяних дарунків і разом з помічниками виготовити іграшку власноруч.

Святий Миколай завжди з радістю зустрічає гостей на порозі своє світлиці. Запрошуючи до себе, охоче вислухає всі прохання, подякує за віршика чи пісню, сфотографується з вами на згадку, пообіцяє в ніч з 18 на 19 грудня не оминути вашу оселю та щодня просити Всевишнього про його ласку для кожної дитини та української родини.

На території Маєтку облаштовані дитячі, спортивний майданчики, місця відпочинку, будиночки гуцульських ремесл, фотозони.

Під час фестивалю
Під час екскурсії

 

Щорічно, до 19 грудня (День Святого Миколая) та 22 травня (Весняного Миколая) в Маєтку організовуються святкування для всіх відвідувачів. Також, впродовж року, тут проходить багато цікавих еколого-пізнавальних, розважальних, мистецьких та інших заходів для дітей.

Маєток Святого Миколая працює цілий рік, без вихідних.

Для отримання довідок та попереднього запису на екскурсію можна звертатись за тел.: 097 661 24 02

Зустріч із Миколаєм
Екологічна станція в Маєтку

Цю локацію можна побачити на маршрутах: