Міжнародний день біорізноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначаємо 22 травня, працівники відділу еколого-освітньої роботи провели екозаняття на природі для учасників шкільного ПНДВ Шешорської гімназії ім. В.Чорновола.

По дорозі до лісу діти спостерігали за ящіркою прудкою та саламандрою плямистою, яка занесена до Червоної книги України. У лісі їх виявилося багато, бо зранку падав дощ.

Також юні дослідники вивчали дерева, рослини, мохи та комахи.

Учні мали чудову нагоду проводити цікаві практичні дослідження, завдяки спеціальному інструментарію, а саме: лупи, мікроскопи, визначники, які ми отримали від Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine за що щиро дякуємо!

Кожен живий організм – це частинка екосистеми, тож вивчаймо і оберігаймо природу разом!

 

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність