Міжнародний день біорізноманіття

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний День біорізноманіття, головним завданням якого є привернути увагу на важливість збереження різноманіття живих організмів на Землі.
Працівники НПП «Гуцульщина» зустрілися із здобувачами освіти Шешорської гімназії ім. Чорновола та дізналися багато цікавого про життя птахів.
Спостерігати за пернатими завжди цікаво, вони живуть поряд з людьми і навіть з вікна будинку можна побачити пташку та почути її спів.
Протягом екскурсії нам зустрілися такі птахи, як: серпокрилець, горобець хатній та польовий, синиця велика та чорна, зяблик та горихвістка звичайна, зеленяк, ластівка сільська, щиглик, вівчарик-ковалик та навіть знайшли яйця дрозда співочого.
Такі зустрічі на природі завжди приносять багато позитивних емоцій.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи