Наші добрі колеги в кінному центрі «Гуцулик»

Напередодні до центру гуцульського коня «Гуцулик» Національного природного парку «Гуцульщина» завітали довгоочікувані гості:

  • заступник голови Федерації ветеранського та адаптивного кінного спорту України, психолог ДНП "Центр комплексної реабілітації "Галичина" — Олександра Хандогіна (м. Львів);
  • суддя 1-ї категорії з кінного спорту (конкур), Тренер-викладач з кінного спорту груп початкової підготовки у КЗ ДЮСШ"Буревісник", діючий спортсмен і тренер з видів кінного спорту, викладач фізвиховання, ветлікар — Надія Казначєєва (м. Львів);
  • кандидат в майстри кінного спорту України, зооінженер, тренер- викладач, (останні роки працювала у СДЮСШ Олімпійського резерву), фахівець з іпотерапіі та адаптивного спорту для військових — Мілена Тараненко (м. Дніпро).

Для нас були надзвичайно важливими оцінка нашої роботи високласними фахівцями, а також професійні консультації, настанови та поради щодо тренування коней, оздоровчої верхової їзди та підбору кінних маршрутів. Також були визначені перспективи нашої співпраці.

Шановні гості охоче взяли участь в катанні верхи воїнів реабілітаційно-відпочинкового табору для бійців ЗСУ «З любовʼю в серці», які саме в цей день традиційно відвідали науково-просвітницький центр парку.