Національний природний парк “Гуцульщина” пройшов успішно державну наукову атестацію!

У 2023 році Національний природний парк «Гуцульщина» подав пакет документів і пройшов державну атестацію наукових установ. Засідання експертної комісії з проведення державної атестації наукових установ відбулося 23 травня 2023 року (м. Київ). За результатами оцінювання ефективності діяльності наукових установ відповідно до протокольного рішення від 23 травня 2023 року № 1, НПП «Гуцульщина» отримав атестаційну оцінку 3.62 та з урахуванням пункту 2 Розділу ІІІ Методики парку присвоєно кваліфікаційну групу ІІ за напрямом природничі науки (сайт Міністерства освіти і науки України).
Серед національних природних парків України НПП «Гуцульщина» єдиний який взяв участь і пройшов успішно державну наукову атестацію і отримав таку високу оцінку, завдяки високому професіоналізму та науковим дослідженням працівників науково-дослідного відділу.

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність