Навчальна програма “Лідери здоров’я громад”

Завершилася навчальна програма «Лідери здоров'я громад», в межах якої учасники з Косівщини та 15-ти громад України навчилися розробляти та втілювати ініціативи для покращення здоров'я мешканців своїх громад.

Програму реалізували агенція One Health у співпраці з Центром розвитку громадського здоров’я Українського католицького університету та Бізнес-школою УКУ (LvBS) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

У рамках програми лідери занурилися в теми громадського здоров'я, навчилися управляти проєктами та мислити стратегічно, зрозуміло й ефективно комунікувати та вести переговори, розробляти послуги для покращення психічного здоров'я, а також опанували принципи зміни поведінки людей через соціальний маркетинг. А головне, тепер ми маємо спільноту лідерів з різних областей, готових єднати зусилля задля змін у галузі громадського здоров’я, спрямованих на збереження та зміцнення здоров’я українців.

Підсумком навчання, для представників Косівської громади, став спільно напрацьований проєкт, який отримав високу оцінку (понад 90 балів) від організаторів та можливість втілити задумане.