Зустріч із неперевершеним майстром гуцульського слова Василем Шкурганом

Унікальність гуцульської етнокультури починається з гуцульського діалекту, бо «спочатку було слово». І сьогодні, у нашій Світлиці, ми мали за честь слухати гуцульське слово Василя Шкургана. Слово мудре, правдиве, часом дотепне, з глибоким філософським змістом та політичним підтекстом.
Вірші та новели Василя Шкургана вирізняються яскравими й неповторними персонажами, напрочуд кропіткою роботою автора з гуцульським діалектом і тонким розумінням людської природи. Їх слухаєш на одному подиху.
 Дякуємо Василю Івановичу за чудовий вечір. Маємо надію на подальшу співпрацю. А також слідуємо хорошій настанові автора:
«...Увожєймо на себе и ни сидім пусто-дурно! Маємо плече до плеча ставати чімраз путернішшіми до перемоги та й до шшісливого життя!»

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність