Обстеження еколого-освітньої стежки “На полонину Росохата”

Фахівці відділу рекреації провели обстеження еколого-освітньої стежки «На полонину Росохата».
У літню пору року цей маршрут є найбільш відвідуваним серед усіх стежок Парку, оскільки є легкодоступним, знаходиться неподалік курортного села Шешори та веде до діючого полонинського господарства.
Через значну кількість відвідувачів стежка є досить витоптаною, однак лінійної ерозії не спостерігається і узбіччя стежки не зазнають дигресії. Тому таку витоптаність прийнято відносити до розряду так званих «нормальних втрат», тобто таких, що не потребують застосування спеціальних заходів щодо відновлення.
Вздовж маршруту відремонтовано дві лавки та встановлено одну нову. Через малу кількість опадів в останні тижні пересохло джерельце біля стежки, а у іншому джерелі, що поблизу полонини значно зменшився дебет води.
У вихідні дні на полонині досить людно і гамірно, тому рекомендуємо тим відвідувачам, котрі хочуть побути на одинці з природою, помилуватися красою довколишніх гір, пройтися стежкою через лісок до наступної галявини.

Відпочиваючи на полонині, в лісі, біля річки чи деінде в природі пам’ятайте про правила поведінки та дбайте про чистоту!

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність