Обстеження синичників

Науковцями НПП «Гуцульщина» здійснено чергові весняні обстеження синичників у Старокутському (хребет Голиця, ур. Дубина) та Косівському ПНДВ (поблизу ур. «Двірок»).

У результаті виявлено, що на хр. Голиця заселеність синичників низька, всього 10% на відміну від дубини де зайнятість синичників сягає 82% .

Серед дуплогніздних птахів тут загніздилися три види синиць та повзики. Окрім птахів синичники активно використовують для формування кубла соні горіхові.

Цікаво, що деякі птахи тільки будують гнізда, інші відклали яйця і висиджують їх, а також слід відмітити, що в низці гніздівель вже є пташенята різного віку від одного до декількох днів від вилуплення.

Новини

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи

Міжнародний день біорізноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначаємо 22 травня, працівники відділу еколого-освітньої роботи провели екозаняття на природі для учасників шкільного ПНДВ Шешорської гімназії ім. В.Чорновола.

  • Еколого-освітня діяльність