Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США.

Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати участь у різноманітних екологічних заходах.

Партнером проєкту виступив Національний природний парк «Гуцульщина». Зокрема, фахівці відділів еколого-освітньої роботи та рекреації, в рамках реалізації проєкту, допомагали в організації екологічних заходів, надавали консультації щодо створення екологічно розвиваючого середовища, взяли участь в заключній конференції проєкту, яка відбулася в Закарпатті 19-21 березня. А під час презентації, для запрошених гостей та учасників клубу «Юні лісові рейнджери», провели цікавий майстер-клас з арт-терапії природними матеріалами.

Для проведення занять в екопросторі працівниками парку було презентовано роздатковий матеріал на екологічну тематику (наліпки, буклети, розмальовки та ін), а також саджанці туї кулястої для озеленення довколишньої території.

Завжди радіємо втіленню подібних екоініціатив та маємо надію на подальшу співпрацю щодо реалізації спільних проєктів, проведення екозаходів, формування екологічної свідомості підростаючого покоління.

 

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність