Перелітні птахи

Весна – час, коли природа прокидається від зимового сну та наповнюється новим життям.

Із далеких країв повертаються до нас перелітні птахи, вони своїм радісним співом наповнюють лісові гаї, поля, луки та сади.

Одними з перших повертаються з півдня граки, їх вважають першими вісниками весни.

Слідом за граками прилітають шпаки і жайворонки.

В третій декаді березня прилітають до нас лелеки.

Удома їх чекає багато роботи: будувати гнізда та виводити пташенят.

Про перелітних птахів Косівщини працівники відділу еколого-освітньої роботи розповіли здобувачам освіти 1 класу Соколівської гімназії (кер. Павлюк Віталія Миколаївна).

Діти дізналися, які птахи прилітають до нас першими та послухали їхній спів.

В подарунок отримали наліпки «Мешканці нашого лісу» та виготовили пташок із кольорового паперу.

Соколівська гімназія Косівської міської ради

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи