Період високої пожежної небезпеки

Відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 25.04.2023 № 152 «Про тимчасову заборону в’їзду на територію лісового фонду Івано-Франківської області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2023 року», НПП «Гуцульщина» просить всіх жителів та гостей Косівщини, у період високої пожежної небезпеки, відмовитися від в’їзду на територію Парку транспортними засобами, проявити свідомість та вберегти ліс від пожеж.
Інформування проводиться з метою запобігання загроз виникнення пожеж у лісах, мінімізації їх наслідків та забезпечення пожежної безпеки упродовж 2023 року.
У разі встановлення IV і вище класу пожежної небезпеки за погодними умовами, в’їзд на територію лісового фонду Івано-Франківської області (крім транзитних шляхів) можливий тільки для тих транспортних засобів, що використовуються з лісогосподарською метою та для охорони лісів від пожеж. Для решти транспортних засобів в’їзд на територію лісового фонду Івано-Франківської області заборонений.