Період високої пожежної небезпеки

Відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 25.04.2023 № 152 «Про тимчасову заборону в’їзду на територію лісового фонду Івано-Франківської області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2023 року», НПП «Гуцульщина» просить всіх жителів та гостей Косівщини, у період високої пожежної небезпеки, відмовитися від в’їзду на територію Парку транспортними засобами, проявити свідомість та вберегти ліс від пожеж.
Інформування проводиться з метою запобігання загроз виникнення пожеж у лісах, мінімізації їх наслідків та забезпечення пожежної безпеки упродовж 2023 року.
У разі встановлення IV і вище класу пожежної небезпеки за погодними умовами, в’їзд на територію лісового фонду Івано-Франківської області (крім транзитних шляхів) можливий тільки для тих транспортних засобів, що використовуються з лісогосподарською метою та для охорони лісів від пожеж. Для решти транспортних засобів в’їзд на територію лісового фонду Івано-Франківської області заборонений.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи