Посадити дерево – справа хороша і корисна

Дерева – зелені легені нашої планети, одне з джерел кисню на Землі. Вони очищують повітря від забруднення, захищають грунти від руйнування, впливають на рух і температуру повітря, є домівкою для різних тварин. Навесні вони вдягаються у яскраві квіти, цим даруючи нам радість.
Екоосвітяни НПП «Гуцульщина» спільно із учнями 4 класу Косівської початкової школи (кер. М.Й.Лаврук) висадили нові дерева в екокласі на подвір’ї школи. Екоклас – улюблене місце школярів на перервах, тут в гарну, сонячну погоду можна насолодитися красою та чистим повітрям.
Посадити дерево - справа хороша і корисна, а головне — добра.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи