Працівники відділів еколого-освітньої роботи та рекреації взяли участь у триденному тренінгу «Інтерпретація природи»

Участь в триденному  тренінгу «Інтерпретація природи» організований Франкфуртським зоологічним  товариством в Україні // FZS Ukraine

Метою працівників природно-заповідного фонду є дати відвідувачам знання про природу, культуру, а вже через знання - привити любов, повагу, прагнення до збереження.

Саме тому, працівники відділів еколого-освітньої роботи та рекреації взяли участь у триденному тренінгу «Інтерпретація природи», що був організований Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine спільно з Державною екологічною академією післядипломної освіти.

Під час навчального курсу, куратор проєкту, Наталія Гудкова ознайомила нас з принципами інтерпретації та повністю занурила в майстерню практичної інтерпретації.

Разом з колегами трьох інших парків Карпатського регіону, ми опановували мистецтво інтерпретації, вчились складати власні інтерпретаційні програми, апробовували ефективні інтерпретаційні підходи у роботі з аудиторією.

Щиро дякуємо команді організаторів за цінний досвід, отриманні знання та вміння, які обов’язково стануть основою нашої подальшої роботи.

Новини

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи

Міжнародний день біорізноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначаємо 22 травня, працівники відділу еколого-освітньої роботи провели екозаняття на природі для учасників шкільного ПНДВ Шешорської гімназії ім. В.Чорновола.

  • Еколого-освітня діяльність