Презентація проєкту «Гуцульська світлиця – сучасна інтерпретація культурної спадщини»

2 листопада у Науково-просвітницькому центрі НПП «Гуцульщина» відбулася презентація проєкту «Гуцульська світлиця – сучасна інтерпретація культурної спадщини», який реалізовано у співпраці із Косівським інститутом прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ за підтримки Українського культурного фонду.
В цей день мали за честь вітати у нашій оновленій Світлиці вельмишановних та поважних гостей – представників духовенства, обласної та місцевої влади, громадських організацій, закладів освіти, туристичних агенств та медіа, майстрів і художників Косівщини, лідерів думок в царині збереження та відтворення культурної спадщини краю.
Щиро вдячні усім, хто до нас завітав, за позитивні відгуки та високу оцінку нашої роботи, за впевненість у тому, що зроблено дійсно потрібну і корисну справу, яка буде ще багато років слугувати для збереження та популяризації культурної спадщини, підвищення туристичної привабливості Косівщини!
Окрема вдячність митцям за подаровані авторські роботи, які доповнять колекцію та стануть окрасою «Гуцульської світлиці».
Упродовж чотирьох місяців реалізації проєкту #запідтримкиУКФ зроблено надзвичайно багато. Зокрема, повністю оновлено інтер’єр музею у етностилі деревиною, придбано експозиційне обладнання, меблі, обладнання для майстер-класів (ткацький верстат, прядку), велику кількість ткацьких виробів, керамічні тарелі із косівським розписом та кахлі для печі, гуцульський чоловічий та жіночий стрій, телевізор для демонстрації сюжетів про Гуцульщину, її ремесла, побут, звичаї, а також окремі експонати відображено у доповненій реальності.