Продовжується співпраця

Продовжується співпраця НПП "Гуцульщина" із Косівським інститутом та фаховим коледжем прикладного та декоративного мистецтва.
Зокрема, у науково-просвітницькому центрі парку відбулась зустріч із заслуженим художником України, доцентом кафедри декоративного мистецтва Степаном Бзунько; кандидатом географічних наук, завідувачем кафедри декоративно-прикладного мистецтва Іваном Вахом; старшим викладачем кафедри декоративно-прикладного мистецтва Володимиром Нісевичем; завідувачем лабораторією інституту Миколою Багняком та майстром виробничого навчання Ігорем Сушкевичем.
В ході зустрічі заплановано ряд студентських робіт із облаштування музею «Гуцульська світлиця».

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи