Програма «Відтворення тису ягідного» спільно з шкільним ПНДВ

Яке це червоне дерево?
Мова йде про тис ягідний. Це дерево, якому характерна червона деревина і яке здатне прожити кілька тисяч років. Але, щоб виростити дерево-довгожитель, необхідно якомога більше дізнатися інформації про це. Так от, декілька років тому учасники шкільного природоохоронного науково-дослідного відділення Шешорської гімназії ім. В. Чорновола долучились до ініціативи працівників НПП «Гуцульщина» щодо спільної реалізації програми «Відтворення тису ягідного».
В тому році учні заклали на стратифікацію попередньо зібране насіння тису. І на днях здійснили наступний крок – висіяли насіння у шкілку.
Проте для експерименту на частині шкілки висіяли стратифіковане насіння, а на іншій ділянці – свіжозібране. А ще такі ж дві ділянки заклали в лісовому масиві. Тож з часом учні зможуть дослідити які умови для тису ягідного є більш сприятливими – підготовлений грунт чи природні умови.
Знаковою подією став і той момент, що розпочинали це дослідження старшокласники, але продовжувати будуть учні 6 класу, які лиш розпочинають свою діяльність у шкільному ПНДВ.