Програма «Відтворення тису ягідного» спільно з шкільним ПНДВ

Яке це червоне дерево?
Мова йде про тис ягідний. Це дерево, якому характерна червона деревина і яке здатне прожити кілька тисяч років. Але, щоб виростити дерево-довгожитель, необхідно якомога більше дізнатися інформації про це. Так от, декілька років тому учасники шкільного природоохоронного науково-дослідного відділення Шешорської гімназії ім. В. Чорновола долучились до ініціативи працівників НПП «Гуцульщина» щодо спільної реалізації програми «Відтворення тису ягідного».
В тому році учні заклали на стратифікацію попередньо зібране насіння тису. І на днях здійснили наступний крок – висіяли насіння у шкілку.
Проте для експерименту на частині шкілки висіяли стратифіковане насіння, а на іншій ділянці – свіжозібране. А ще такі ж дві ділянки заклали в лісовому масиві. Тож з часом учні зможуть дослідити які умови для тису ягідного є більш сприятливими – підготовлений грунт чи природні умови.
Знаковою подією став і той момент, що розпочинали це дослідження старшокласники, але продовжувати будуть учні 6 класу, які лиш розпочинають свою діяльність у шкільному ПНДВ.

Новини

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи

Міжнародний день біорізноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначаємо 22 травня, працівники відділу еколого-освітньої роботи провели екозаняття на природі для учасників шкільного ПНДВ Шешорської гімназії ім. В.Чорновола.

  • Еколого-освітня діяльність