Природоохоронна акція

Кожне посаджене, дбайливо вирощене та збережене дерево - це без перебільшення, цінний вклад у зелену скарбницю України, дарунок майбутнім поколінням, справжня ціна якого визначається через десятки років.

На виконання Указу Президента України від 07.06.2021 № 228 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів»  в НПП «Гуцульщина» весною 2023  року здійснено висадку 2,2 тисячі дерев.

При виборі порід для посадки враховувалися лісорослинні умови, біоекологічні особливості порід та їх взаємовідносини між собою та з середовищем, категорію лісокультурної площі.  Для садіння використовувався посадковий матеріал ялиці білої та бука лісового вирощеного у власному розсаднику з насіння заготовленого у місцях розміщених якомога ближче до лісокультурних площ, що відповідає вимогам лісонасінного районування.

Закликаємо всіх жителів нашого краю спільними зусиллями робити все можливе для того, щоб в наших лісах красувалися величаві дуби і буки, пухнасті красуні ялиці і смереки.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи