Робоча зустріч щодо розробки проекту організації території НПП «Гуцульщина»

23 та 24 жовтня в Національному природному парку «Гуцульщина» в рамках співпраці із Франкфуртським зоологічним товариством в Україні // FZS Ukraine, яке підтримує природоохоронні території в Україні протягом останніх 20 років, відбулися робочі зустрічі по розробці проекту організації території НПП «Гуцульщина».
Проєкт організації території НПП «Гуцульщина» розробляється відповідно до законодавства України та вимог міжнародних договорів з метою визначення і обґрунтування заходів, які передбачається здійснити щодо провадження діяльності, охорони, відтворення та використання природних комплексів та об’єктів, а також визначення та обґрунтування стратегії розвитку національного природного парку.
Участь у засіданні взяли представники ФЗТ, парку, представники районної військової адміністрації, територіальних громад, освіти, бізнесу, лісокористувачі району, представники громадських організацій та духовенства району. В рамках зустрічі обговорили питання зонування території НПП та визначили пріоритетні напрямки 10-річної стратегії. Розробка проєкту організації території триває, а тому зауваження, пропозиції та побажання всіх учасників заходу обов’язково будуть враховані для створення правочинного, функціонального, дієвого інструменту діяльності НПП «Гуцульщина».