Робоча зустріч щодо розробки проекту організації території НПП «Гуцульщина»

23 та 24 жовтня в Національному природному парку «Гуцульщина» в рамках співпраці із Франкфуртським зоологічним товариством в Україні // FZS Ukraine, яке підтримує природоохоронні території в Україні протягом останніх 20 років, відбулися робочі зустрічі по розробці проекту організації території НПП «Гуцульщина».
Проєкт організації території НПП «Гуцульщина» розробляється відповідно до законодавства України та вимог міжнародних договорів з метою визначення і обґрунтування заходів, які передбачається здійснити щодо провадження діяльності, охорони, відтворення та використання природних комплексів та об’єктів, а також визначення та обґрунтування стратегії розвитку національного природного парку.
Участь у засіданні взяли представники ФЗТ, парку, представники районної військової адміністрації, територіальних громад, освіти, бізнесу, лісокористувачі району, представники громадських організацій та духовенства району. В рамках зустрічі обговорили питання зонування території НПП та визначили пріоритетні напрямки 10-річної стратегії. Розробка проєкту організації території триває, а тому зауваження, пропозиції та побажання всіх учасників заходу обов’язково будуть враховані для створення правочинного, функціонального, дієвого інструменту діяльності НПП «Гуцульщина».

Новини

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи

Міжнародний день біорізноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначаємо 22 травня, працівники відділу еколого-освітньої роботи провели екозаняття на природі для учасників шкільного ПНДВ Шешорської гімназії ім. В.Чорновола.

  • Еколого-освітня діяльність