Складність
Протяжність
Тривалість
Початок маршруту
Маршрут бере початок у с. Шешори» (від центральної дороги) і слідує через заповідну річку Пістинька до полонини Росохата.
Полонина Росохата
Вже десятки років на високогірній сіножаті процвітає полонина Росохата. Тут випасають корів, овець та коней. Виганяють худобу для випасу в кінці травня на початку червня. Цей «полонинський хід» є надзвичайно цікавим дійством у гуцулів, яке варто побачити. В період випасання худоби на полонині, відвідувачів радо зустрічає досвідчений ватаг. В цей час тут можна не тільки відпочити, але й, за бажанням, скуштувати і придбати традиційні гуцульські сирно-молочні продукти – бринзу, вурду, будз.
Мертве озеро
Далі стежка веде до Мертвого озера, яке знаходиться практично біля самого гребеня хребта Кормитура на висоті 845 метрів н. р. м. Озеро невелике за розмірами, грушеподібної форми, мілке, сильно заросло деревами і чагарниками. Середину його займає великий заболочений острів, водне дзеркало залишилося тільки по краях. Мертве озеро стічне, стік відбувається шляхом просочування води через кам’янисту греблю у потічок Коров’єк
Хребет Кормитура
Хребет Кормитура відноситься до низькогір’я Покутсько-Буковинських Карпат. Гребінь хребта є надзвичайно мальовничий і нагадує спину міфічного дракона із якої виростають кам’яні валуни та старовікові буки. Від Мертвого озера вздовж хребта Кормитура веде давня польська дорога. А на гребні самого хребта зурічаються квартальні кам’яні стовпчики датовані 1936 роком із надписами L P (Las Państwowy), що означає державний ліс.
Полонина Поліни
Старовіковий бук
Зійшовши з хребта Кормитура, можна вийти до унікальної пам’ятки природи старовікового бука, або до полонини Поліни. Завершується маршрут в центрі села Прокурава.
Перебуваючи на природі, будьте уважні, дбайте про власну безпеку.
Нехай ваша присутність буде безпечною для комах, птахів та звірів. При зустрічі з представниками фауни помилуйтеся ними і, якщо пощастись, сфотографуйте.
Підтримуйте чистоту, поводьтеся тихо.
Бережіть дерева і кущі від пошкоджень, залиште квіти та лікарські рослини дикій природі.
Тримайтесь на безпечній відстані від урвищ.
Дбайливо ставтесь до майна підприємства, у т.ч. до інформаційних щитів, межових знаків, пам’ятників.
Не беріть з природи нічого, крім відзнятих світлин. Не залишайте нічого, крім слідів ніг. Не вбивайте нічого, крім часу.