Сезон весняного благоустрою відкрито!

І чи не найкращим місцем для натхнення, цікавих творчих задумів на наших подвір'ях є розсадник Національного природного парку "Гуцульщина".

Акуратні грядки з ялинкою, розмаїття квітучих дерев та кущів, доглянуті квітники і горщики з розсадою — не можуть не надихати.

Проте такий результат — це багаторічний досвід та щоденна клопітка праця.

Сьогодні наша дбайлива господиня розсадника Любов Лукань ділилася з нами своїм досвідом: вчила як правильно садити рослини доглядати за ними, щепити, підстригати дерева та кущі та люб'язно провела екскурсію розсадником. Тут налічується близько 120 видів різноманітних як декоративних так і лісоутворюючих рослин.

Окрім пасивного споглядання ми ще й попрактикувались у ландшафтному дизайні. Для досвідчених садівників вже певно добре відомий метод плетення пальми з верби, який активно використовують у декорі ділянок.

Тому і ми вирішили сьогодні випробувати і опанувати "трендову" методику.

Побувавши тут, з абсолютною впевненістю можемо сказати що розсада в горщиках, вирощена з любов'ю працівниками науково-дослідного розсадника, буде справжньою окрасою вашого двору чи стане гарним подарунком для близьких і друзів.

Новини

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи

Міжнародний день біорізноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначаємо 22 травня, працівники відділу еколого-освітньої роботи провели екозаняття на природі для учасників шкільного ПНДВ Шешорської гімназії ім. В.Чорновола.

  • Еколого-освітня діяльність