Шоста міжнародна науково-практична конференція «Регіональні аспекти флористичних та фауністичних досліджень» НПП “Черемоський”

Нещодавно працівники науково-дослідного відділу НПП «Гуцульщина» взяли участь в шостій міжнародній науково-практичній конференції «Регіональні аспекти флористичних та фауністичних досліджень» організованої НПП «Черемоський».
Конференція проходила в два етапи:
  • Перший етап - виголошення наукових доповідей, які відбувалися в очному та онлайн форматі.
  • Другий – екскурсія територією НПП «Черемоський» г. Томнатик (РЛС «Памір»).
Одним з завдань конференції було сприяння в обміні цінним науковим досвідом, обговорено перспективи наукових досліджень, еколого-освітньої діяльності, розвитку туризму, менеджменту природоохоронних територій, зокрема НПП «Черемоський».
Учасники конференції мали чудову можливість поспілкуватися в умовах, практично, дикої природи.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи