Співпраця із Франкфуртським зоологічним товариством

Співпраця Національного природного парку «Гуцульщина» з Франкфуртським зоологічним товариством продовжується.
Так, наприкінці 2023 р.- початку 2024 року за рахунок коштів Франкфуртського зоологічного товариства профінансовано придбання та заміну опалювальної системи адміністративного корпусу Національного природного парку «Гуцульщина», надано додаткові матеріали та встановленню твердопаливний котел «KRONAS» потужністю 75 кВт.
Колектив Національного природного парку «Гуцульщина» висловлює щиру подяку нашим партнерам за розуміння та всебічну допомогу.

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність