Співпраця із Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej

У НПП «Гуцульщина» у співпраці із Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej триває реалізація Міжнародного проєкту «Україна: національні парки доступні для людей з обмеженими можливостями».

У Національному природному парку «Гуцульщина» триває реалізація проєкту «Україна: національні парки доступні для людей з обмеженими можливостями», що реалізується у співпраці із Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej (керівник Яромір Краєвський/ Jaromir Krajewski). Проєкт співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

В рамках проєкту тривають ремонтні роботи у Маєтку Святого Миколая НПП «Гуцульщина», спрямовані для покращення доступності туристичної інфраструктури парку для осіб з інвалідністю. Наразі виконані роботи із збільшення дверного пройому та укріплення несучих стін на місці планованої вбиральні, проведено демонтаж старої стяжки та углиблення, за рахунок чого збільшено висоту приміщення. Крім того, виконані роботи із штукатурки та гідроізоляції внутрішнього приміщення, прокладення каналізаційних комунікацій, здійснено планування площадки під бруківку.

Відзначимо, що проблема доступності туристичної інфраструктури в установах ПЗФ є надзвичайно актуальною, відтак реалізація проєкту стане тією рушійною силою, яка дозволить покращити дозвілля людей з особливими потребами на території НПП «Гуцульщина».

Координатор проєкту Марія ПАСАЙЛЮК

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи