Старт реалізації проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси

В НПП «Гуцульщина» стартувала реалізація проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» (керівник Яромір Краєвський/ Jaromir Krajewski) в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи.
Про задумку проєкту та роль НПП «Гуцульщина» у збереженні гуцульських коней відвідувачам розповів директор парку Юрій Стефурак, про специфіку та мету першого заняття – заступник директора з наукової роботи Марія Пасайлюк. Екоосвітяни парку, спільно із майстром по виготовлення орігамі Володимиром Підлетейчуком, провели для школярів Старокосівського ліцею тематичне заняття «Коні гуцульські в наших серцях», в рамках якого був проведений майстер-клас із виготовлення фігурок орігамі гуцульських коней.
Завдяки спілкуванню із кіньми, їх позитивній енергетиці, кожен учасник заходу зміг трохи відпочити від тривожних думок сьогодення, а в процесі виготовлення орігамі всі школярі відчули себе справжніми митцями.
Виготовлені фігурки прикрашатимуть тепер оселі юних здобувачів освіти та нагадуватимуть про необхідність збереження гуцульських традицій.