Святкове дійство в Маєтку Святого Миколая

У Маєтку Святого Миколая Національного природного парку «Гуцульщина» відбулося щорічне святкове дійство до дня Святого Миколая.
Традиційно розпочали захід із молитви за українське військо та переможний мир. Відправу служили отець-декан Косівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ Роман Іванюлик, отець-декан Косівського деканату Коломийської єпархії ПЦУ, митрофорний протоієрей Іван Близнюк, настоятель храмів Благовіщення Пресвятої Богородиці та Успіння Пресвятої Богородиці с. Пістинь, митрофорний протоієрей Петро. Дяків. Опісля Святий Миколай звернувся до всіх присутніх із вітальними словами.
У святкуванні взяли участь голова Косівської РВА Наталія Кучма та заступник голови Косівської міської ради Володимир Петричук.
Цьогоріч для діточок була організована невеличка розважальна програма, зокрема вихованці Будинку культури та дозвілля Косівської міської ради, під керівництвом Г. Гавриш і Т. Бойчук, представили дитяче естрадно-театралізоване дійство «Завітай Миколай», а фахівці Парку проводили майстерку з виготовлення ангелика для захисника та організували відео-привітання дітей для наших воїнів. А також, усі бажаючі мали можливість прокататися на кінній бричці.
Упродовж дня діяв благодійний святковий ярмарок на підтримку Збройних сил України. Усі хто завітав до Маєтку мали можливість придбати домашню випічку, розсаду декоративних дерев і кущів із Науково-дослідного розсадника Парку та вироби нашої фахівчині-майстрині Оксани Микитки. Загалом було реалізовано продукції на суму 6225 грн. Звіт щодо використання коштів буде надано пізніше.
Для дітей загиблих, взятих в полон та безвісти зниклих оборонців із Косівського району були організовані подарунки, які придбані за кошти НПП «Гуцульщина» та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. На жаль не всі діти мали можливість бути присутніми в цей день на Маєтку, тому решту подарунків будуть доправлені у місцеві сільські, селищні чи міські ради де діти їх зможуть отримати.
Завершилося свято запалюванням традиційної миколаївської ватри та пригощанням карпатським чаєм і солодощами.

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність