Тематичне заняття «Гуцульські коні в культурі українців»

Триває реалізація проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» (керівник Яромір Краєвський) в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи.
На тематичне заняття «Гуцульські коні в культурі українців» до НПП «Гуцульщина» завітали здобувачі освіти Шешорської гімназії – діти жителів району та внутрішньо переміщених осіб. Гості ознайомилися із історією виникнення гуцульської породи коней, поспілкувалися із цими спокійними тваринами, бажаючі спробували свої вміння їздити верхи. Усі учасники взяли участь у майстер-класі із виготовлення сирного коника під керівництвом досвідченої майстрині пані Марії. Виготовлені фігурки практично тут же були апробовані на смак а всі учасники трохи відпочили від тривожних думок сьогодення.

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність