Тематичне заняття «Коні гуцульські в наших серцях»

Завдяки нашим партнерам – польським колегам і хорошим друзям НПП «Гуцульщина» знову проводить цікаві заняття для дітей жителів району та дітей внутрішньо переміщених осіб. В рамках реалізації проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи у НПП «Гуцульщина» знову лунає дитячий сміх.
Цього разу участь у тематичному занятті «Коні гуцульські в наших серцях», в рамках якого проведений майстер-клас із виготовлення фігурок орігамі гуцульських коней, взяли вихованці Черганівської гімназії, школярі практично всіх класів цього закладу! Весело та цікаво було усім: і старшокласникам, і молодшим школярам, які активно виготовляли фігурки коника-орігамі, ділилися досвідом один з одним, допомагали та підказували, які кроки наступні, адже орігамі – доволі складне, хоч і цікаве мистецтво.
Кожна дитина зробила свою оригінальну фігурку а ми зазнимкували процес виготовлення та результат, підказували який крок наступний.
Атмосфера заходу була веселою і невимушеною, всі відволіклися від тривожних думок та отримали масу позитивних емоцій і з нетерпінням очікують на наступні заняття в рамках проєкту.