Тематичне заняття «Я живу біля НПП «Гуцульщина»

Негода за вікном – не перешкода для реалізації проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» (керівник Яромір Краєвський) в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи.
І хоча подорожувати при таких погодних умовах не всім комфортно, однак відвідування Науково-просвітницького центру НПП «Гуцульщина» дозволяє відвідувачам познайомитися із чудовим світом флори та фауни нашого краю, дізнатися про традиції регіону, різні природоохоронні програми, які реалізують науковці парку, побачити на свої очі, де відбувається аналіз чистоти води у основних водоймах, як «поживає» у пробірках та чашках Петрі грибниця, які бувають геологічні породи та мінерали і навіщо науковці забирали на аналіз кров коней гуцульської породи. А ще можна оглянути колекцію шишок, насіння та зрізів дерев, колекцію лікарських рослин, метеликів, жуків, дізнатися, як і навіщо зберігають гербарій та багато чого іншого.
Саме тому тематичне заняття «Я живу біля НПП «Гуцульщина» є таким змістовним, цікавим і насиченим. Юні природолюби Шешорської гімназії, які відвідали Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» в рамках проєкту, залишилися враженими від побаченого і всі одностайно погодилися, що збереження видового різноманіття – то кропітка і достойна справа, а тому необхідно бережливо ставитися до природних багатств і, звичайно, дбати про природу.

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність