Урочиста зустріч з нагоди дня працівника природно-заповідної справи

10.07.2023р. в університетському ботанічному саду Столиці відбулася урочиста зустріч з нагоди дня працівника природно-заповідної справи.
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, а також голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко привітали працівників національних природних парків та природних заповідників.
Очільник Міндовкілля наголосив, що кожен український парк чи природний заповідник може бути абсолютно самодостатнім, для цього є величезний природній потенціал та професіонали своєї справи і мобілізація та ефективне використання відповідних ресурсів має стати запорукою економічного розвитку свого краю.
З нагоди професійного свята Міністр нагородив окремих працівників установ природно-заповідного фонду Подяками Прем’єр-міністра України та міністра захисту довкілля та природних ресурсів.
Подякою Міністра Міндовкілля також нагороджено заступницю директора з наукової роботи НПП «Гуцульщина» Марію Пасайлюк.
Під час урочистого заходу видалася нагода ознайомитися з дендроколекціями, експозиціями та музеєм Ботсаду, а також поспілкуватись із колегами з інших природоохоронних установ, особливо окупованих територій, обмінятися досвідом щодо вирішення проблемних питань, а також налагодження співпраці в перспективі.
Щиро дякуємо!!!
Здоровʼя, Божої опіки і Перемоги нам всім!!!