Урочиста зустріч з нагоди дня працівника природно-заповідної справи

10.07.2023р. в університетському ботанічному саду Столиці відбулася урочиста зустріч з нагоди дня працівника природно-заповідної справи.
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, а також голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко привітали працівників національних природних парків та природних заповідників.
Очільник Міндовкілля наголосив, що кожен український парк чи природний заповідник може бути абсолютно самодостатнім, для цього є величезний природній потенціал та професіонали своєї справи і мобілізація та ефективне використання відповідних ресурсів має стати запорукою економічного розвитку свого краю.
З нагоди професійного свята Міністр нагородив окремих працівників установ природно-заповідного фонду Подяками Прем’єр-міністра України та міністра захисту довкілля та природних ресурсів.
Подякою Міністра Міндовкілля також нагороджено заступницю директора з наукової роботи НПП «Гуцульщина» Марію Пасайлюк.
Під час урочистого заходу видалася нагода ознайомитися з дендроколекціями, експозиціями та музеєм Ботсаду, а також поспілкуватись із колегами з інших природоохоронних установ, особливо окупованих територій, обмінятися досвідом щодо вирішення проблемних питань, а також налагодження співпраці в перспективі.
Щиро дякуємо!!!
Здоровʼя, Божої опіки і Перемоги нам всім!!!

Новини

Рекреаційний благоустрій

В силу багатьох факторів як природніх так і антропогенних, інфраструктура призначена для туризму та відпочинку потребує постійної заміни та ремонту. Особливо це стосується ділянок, які відвідує велика кількість рекреантів. Так, було завершено ремонтні роботи на одному з найбільш відвідуваних маршрутів «До оглядового майданчика на г. Острий». Працівники парку завершили ремонт оглядового майданчика, відремонтували місце відпочинку […]

  • Рекреація та відпочинок

Презентацію найповнішого на сьогодні і першого в незалежній Україні видання творів Марка Черемшини “Райска Птиця”

У нашій Світлиці буйним квітом звучало слово Марка Черемшини, чудові розповіді-образки в яких кожен міг віднайти щось про себе і все це у виконанні чарівної і неповторної Іванни Стеф’юк. Дякуємо пані Іванні за чергові відвідини НПП Гуцульщина та Гуцульської світлиці, за імпрезу, яка захоплює з перших хвилин і яку не хочеться закінчувати. Було цікаво, затишно, […]

  • Рекреація та відпочинок

Пізнаємо Гуцульщину разом з НПП «Гуцульщина»

У науково-просвітницькому центрі Національний природний парк “Гуцульщина” побували учасники табору “Українці мандрують світом” БФ “Приятелі дітей”. Молодь дізналась про роботу національного парку, природу та біорізноманіття Косівщини в тематичних кімнатах центру, відчула самобутність Гуцульщини, відвідавши музейний простір Гуцульська Світлиця , а також познайомилась з нашими неповторними гуцуликами – в центрі гуцульського коня “Гуцулик”. Наше майбутнє в […]

  • Еколого-освітня діяльність