Відбувся другий модуль навчальної програми «Лідери здоров’я громад»

Програма покликана посилити спроможність громад у розробці та втіленні змін у галузі громадського здоров’я, спрямованих на збереження та зміцнення здоров’я українців.

У складі команди Косівської ТГ фахівці відділу рекреації НПП «Гуцульщина», під час другого модуля, знайомилися із сутністю поняття громадське здоров'я, вчилися досліджувати та змінювати поведінку людей через соціальний маркетинг, а також, занурювалися в ефективне управління проєктами.

Програма реалізовується консалтинговою агенцією One Health у співпраці з Центром розвитку громадського здоров’я Українського католицького університету та Бізнес-школою УКУ (LvBS) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

У навчанні беруть участь представники органів місцевого самоврядування, місцевої влади, соціальної сфери, освіти, медичних закладів, обласних департаментів охорони здоров’я, обласних центрів контролю та профілактики хвороб, громадських організацій пілотних областей та громад проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Серед них Вінницька, Житомирська, Чернігівська, Одеська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Київська області.