Відновлення лісу

Працівники Шешорського природоохоронного науково-дослідного відділення, відділу державної охорони природно-заповідного фонду спільно з представниками Косівської районної військової адміністрації висадили 250 сіянців ялиці білої та 150 сіянців бука звичайного.
У природоохоронній акції взяли участь директор НПП «Гуцульщина» Юрій Стефурак та голова Косівської районної державної адміністрації – начальник районного військової адміністрації Наталія Кучма.
Активно, дружно, не зважаючи на похмуру погоду, здійснили посадку лісових дерев в ур. Коров’як Шешорсього ПНДВ.
Такі екологічні акції проводять в рамках виконання Указу Президента України від 07.06.2021 № 228 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Так, впродовж весняного періоду 2023 природоохоронці НПП «Гуцульщина» здійснили висадку 2,6 тисячі дерев.

Новини

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи

Міжнародний день біорізноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначаємо 22 травня, працівники відділу еколого-освітньої роботи провели екозаняття на природі для учасників шкільного ПНДВ Шешорської гімназії ім. В.Чорновола.

  • Еколого-освітня діяльність