Відвідувачі центру гуцульського коня «Гуцулик»

Днями до науково-просвітницького центру національного природного парку «Гуцульщина» завітали Воїни, що проходили реабілітацію в таборі для бійців АТО «З любов’ю в серці». Найперше вони відвідали центр гуцульського коня «Гуцулик». Військові охоче спілкувалися з кіньми, просто контактували чи каталися верхи з супроводом фахівців. Сподіваємося на подальші зустрічі із нашими Захисниками, тому пропонуємо керівникові ГО «За покликом серця» Тетяні Костинюк включити в програму реабілітації наших воїнів безкоштовні відвідування центру гуцульського коня, адже Іпотерапія – це ефективний метод допомоги та реабілітації, відновлення психоемоційного стану із застосуванням коней, який успішно використовується у багатьох країнах світу.
Воїни також побували в лабораторії екологічного моніторингу, кімнатах-музеях та гуцульській світлиці науково-просвітницького центру парку, де наші працівники провели для них цікаві екскурсії.
До наступних зустрічей!
Слава нашим Воїнам!
Слава Україні!

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність