Вода – основа життя

Вода – основа життя. Без неї неможливе існування жодної з відомих форм живих істот - рослин, тварин. Людина також не може прожити без води.
Є думка, що про воду нічого нового ми вже не дізнаємося, проте вода одна з найбільш таємничих речовин, щодня науковці відкривають цікаві та неймовірні факти.
Сьогодні, учні Шешорської гімназії ім. В. Чорновола, вони ж і учасники шкільного ПНДВ, розповіли важливі факти про воду, наголосили на потребі її економити, адже оновлення води до стану питної – складний і довготривалий процес.
Науковий співробітник НПП «Гуцульщина» Любов Глодова провела дослід, за допомогою якого визначила твердість та кількість хлоридів води, яку запропонували учні.
Ну і звісно, домовились на майбутнє, разом обстежити джерела, які знаходяться в с. Шешори.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи