Всесвітній день екологічної освіти

Перед світом та перед Україною, зокрема, сьогодні стоять глобальні екологічні виклики, які потребують нагальної уваги та вирішення. Екологічна освіта є важливим інструментарієм на шляху їх вирішення.
Щорічно 26 січня відзначається Всесвітній день екологічної освіти, який спрямований на досягнення гармонійних взаємовідносин між людиною та природою.
Екоосвітяни НПП «Гуцульщина» мають десятилітні напрацювання і досвід у сфері еколого-освітньої діяльності та щоденно працюють над тим, щоб населення нашої громади ставало все більше екологічно відповідальним та свідомим.
Головний акцент робиться на формуванні якісних знань підростаючого покоління. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб екологічні знання стали невід’ємною частиною в нашому повсякденному житті, впроваджуємо сучасні методики еколого-освітньої роботи та вивчаємо досвід колег.
Напередодні, ми мали можливість ділитися та запозичити досвід у колег із Національного природного парку «Верховинський», відвідавши їхній еколого-освітній візит-центр. Це сучасний інтерактивний центр облаштований новими, цікавими технологіями та інформаційними носіями, де цікаво як дорослим, так і дітям.
Щиро дякуємо колегам за змістовну екскурсію та новий досвід.
💙💛Миру та перемоги всім нам!

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність