Всесвітній День Землі

Напередодні Всесвітнього Дня Землі Любов Глодова, науковий співробітник лабораторії екологічного моніторингу НВП «Гуцульщина» провела дослідницьку роботу спільно із вихованцями Косівського ЦДТ (здобувачами освіти Вербовецької та Микитинецької гімназії).

Діти дізналися цікаві факти про воду: методом титрування визначили твердість та кількість хлоридів у воді; досліджували воду із власної криниці та природного джерела;

Зустріли біля джерела саламандру плямиста, яка почала активну життя після зимового сну.

Кожен житель планети може зробити свій маленький внесок у добру справу захисту навколишнього середовища.

Пам’ятаймо, Земля – наш спільний дім!

Новини

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи

Міжнародний день біорізноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначаємо 22 травня, працівники відділу еколого-освітньої роботи провели екозаняття на природі для учасників шкільного ПНДВ Шешорської гімназії ім. В.Чорновола.

  • Еколого-освітня діяльність