Всеукраїнська акція «Збережемо першоцвіти»

Одними з перших предвісників весни є барвисті першоцвіти. До них одразу тягнуться маленькі рученята, щоб показати та потішити матусь.

Сьогодні пояснюємо маленьким "чомусикам", що зривати першоцвіти не варто, а краще взяти маму за руку і разом помилуватись цим весняним дивом.

Корисна порада батькам: побачивши першоцвіти під час прогулянки, скажіть дитині як називається квітка, якщо ж не знаєте назви то скористайтесь додатком "Визначник рослин".

Роздивіться разом з дитиною листочки, квітку рослини, опишіть місце, де вона росте - узбіччя дороги, сад, у затінку дерев чи навпаки на сонячній галявині. Організуйте щоденне спостереження, щоб знати скільки часу цвіте квітка, зробіть гарне фото чи запропонуйте дитині намалювати рослину вдома. Подібні спостереження в природі стануть для дітей цікавим і корисним дозвіллям.

Екоосвітяни НПП "Гуцульщина" відвідали Косівську початкову школу та Косівський дошкільний заклад освіти, ознайомили дітей з першими весняними квітами, розповіли про їх важливість в природі, чому не можна зривати та разом зробили квіткові композиції власними руками.

Новини

Рекреаційний благоустрій

В силу багатьох факторів як природніх так і антропогенних, інфраструктура призначена для туризму та відпочинку потребує постійної заміни та ремонту. Особливо це стосується ділянок, які відвідує велика кількість рекреантів. Так, було завершено ремонтні роботи на одному з найбільш відвідуваних маршрутів «До оглядового майданчика на г. Острий». Працівники парку завершили ремонт оглядового майданчика, відремонтували місце відпочинку […]

  • Рекреація та відпочинок

Презентацію найповнішого на сьогодні і першого в незалежній Україні видання творів Марка Черемшини “Райска Птиця”

У нашій Світлиці буйним квітом звучало слово Марка Черемшини, чудові розповіді-образки в яких кожен міг віднайти щось про себе і все це у виконанні чарівної і неповторної Іванни Стеф’юк. Дякуємо пані Іванні за чергові відвідини НПП Гуцульщина та Гуцульської світлиці, за імпрезу, яка захоплює з перших хвилин і яку не хочеться закінчувати. Було цікаво, затишно, […]

  • Рекреація та відпочинок

Пізнаємо Гуцульщину разом з НПП «Гуцульщина»

У науково-просвітницькому центрі Національний природний парк “Гуцульщина” побували учасники табору “Українці мандрують світом” БФ “Приятелі дітей”. Молодь дізналась про роботу національного парку, природу та біорізноманіття Косівщини в тематичних кімнатах центру, відчула самобутність Гуцульщини, відвідавши музейний простір Гуцульська Світлиця , а також познайомилась з нашими неповторними гуцуликами – в центрі гуцульського коня “Гуцулик”. Наше майбутнє в […]

  • Еколого-освітня діяльність