Всеукраїнська акція «Збережемо першоцвіти»

Одними з перших предвісників весни є барвисті першоцвіти. До них одразу тягнуться маленькі рученята, щоб показати та потішити матусь.

Сьогодні пояснюємо маленьким "чомусикам", що зривати першоцвіти не варто, а краще взяти маму за руку і разом помилуватись цим весняним дивом.

Корисна порада батькам: побачивши першоцвіти під час прогулянки, скажіть дитині як називається квітка, якщо ж не знаєте назви то скористайтесь додатком "Визначник рослин".

Роздивіться разом з дитиною листочки, квітку рослини, опишіть місце, де вона росте - узбіччя дороги, сад, у затінку дерев чи навпаки на сонячній галявині. Організуйте щоденне спостереження, щоб знати скільки часу цвіте квітка, зробіть гарне фото чи запропонуйте дитині намалювати рослину вдома. Подібні спостереження в природі стануть для дітей цікавим і корисним дозвіллям.

Екоосвітяни НПП "Гуцульщина" відвідали Косівську початкову школу та Косівський дошкільний заклад освіти, ознайомили дітей з першими весняними квітами, розповіли про їх важливість в природі, чому не можна зривати та разом зробили квіткові композиції власними руками.