Всеукраїнська науково-практична конференція «Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку»

4 липня 2024 року, з нагоди відзначення в Україні 7 липня професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи, з ініціативи Міндовкілля України проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку».

У конференції взяли участь працівники установ природно-заповідного фонду, представники департаментів/управлінь екології та природних ресурсів ОВА, лісогосподарських підприємств, установи та організації , які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони довкілля, громадські природоохоронні організації, ЗМІ.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Стрілець Руслан Олександрович; народний депутат України, голова Комітету Верховної ради України з питань екологічної політики та природокористування Бондаренко Олег Володимирович; голова Всеукраїнської екологічної ліги Тимочко Тетяна Валентинівна, а також представники зарубіжних інституцій.

У доповідях учасників, офлайн і онлайн, висвітлено проблемні питання функціонування природно-заповідних установ в умовах сьогодення, шляхи їх вирішення та перспективи діяльності.

На пленарній сесії конференції директор НПП «Гуцульщина» Юрій Стефурак виступив з доповіддю: «Національний природний парк «Гуцульщина» – простір дружній для дітей».

Новини

Рекреаційний благоустрій

В силу багатьох факторів як природніх так і антропогенних, інфраструктура призначена для туризму та відпочинку потребує постійної заміни та ремонту. Особливо це стосується ділянок, які відвідує велика кількість рекреантів. Так, було завершено ремонтні роботи на одному з найбільш відвідуваних маршрутів «До оглядового майданчика на г. Острий». Працівники парку завершили ремонт оглядового майданчика, відремонтували місце відпочинку […]

  • Рекреація та відпочинок

Презентацію найповнішого на сьогодні і першого в незалежній Україні видання творів Марка Черемшини “Райска Птиця”

У нашій Світлиці буйним квітом звучало слово Марка Черемшини, чудові розповіді-образки в яких кожен міг віднайти щось про себе і все це у виконанні чарівної і неповторної Іванни Стеф’юк. Дякуємо пані Іванні за чергові відвідини НПП Гуцульщина та Гуцульської світлиці, за імпрезу, яка захоплює з перших хвилин і яку не хочеться закінчувати. Було цікаво, затишно, […]

  • Рекреація та відпочинок

Пізнаємо Гуцульщину разом з НПП «Гуцульщина»

У науково-просвітницькому центрі Національний природний парк “Гуцульщина” побували учасники табору “Українці мандрують світом” БФ “Приятелі дітей”. Молодь дізналась про роботу національного парку, природу та біорізноманіття Косівщини в тематичних кімнатах центру, відчула самобутність Гуцульщини, відвідавши музейний простір Гуцульська Світлиця , а також познайомилась з нашими неповторними гуцуликами – в центрі гуцульського коня “Гуцулик”. Наше майбутнє в […]

  • Еколого-освітня діяльність